Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Bad Boys subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Bad Boys Македонски преводи (1995) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Bad Boys преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bad.Boys.1995.AlexROKA1CD81x 0.00AlexROKA
BRRip XvidHD 720p-NPW1CD107x 0.00titlovic
KLAXXON1CD73x 0.00titlovic
Bad Boys (1995) BRRip XvidHD 720p-NPW1CD10086x 0.00
Bad Boys (1995)1CD218x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bad Boys movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:AlexROKA (mac), Mauvais garçons (eng), Поганi хлопцi (eng), Bad Boys (eng), Bulletproof Hearts (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (200187)
[ Whatcha gonna do? ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle