Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Atlantis: The Lost Empire subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Atlantis: The Lost Empire Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Atlantis: The Lost Empire преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Atlantis: The Lost Empire (2001)Преводи за нарушено слушање1CD5564x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Atlantis: The Lost Empire movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Атлантида: Загублена iмперiя (eng), Atlantis (eng), Atlantis: l'Empire Perdu (eng), Atlantis: The Lost Empire (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (101408)
[ "...in a single day and night of misfortune, the island of Atlantis disappeared into the depths of the sea." -- Plato, 360 B.C. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle