Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
American Pie subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

American Pie Македонски преводи (1999) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотAmerican Pie mak.txt (40238бајти) прикажи преглед

Гледај онлајн:


Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотAmerican Pie (1999)23.976 FPS
ДодавачAcidSt0rM (a) @ . преземени25274x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

American Pie преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.x264.Br.YIFY1CD2974x 0.00titlovic
American Pie [1999]1CD256x 0.00
57274-american_pie1CD975x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:American Pie movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:American Pie (eng), American Pie 1 (eng), East Great Falls High (eng), East Great Falls High (USA) (eng), Great Falls (eng), Mangupi overavaju maturu (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (384647)
[ ] - Four teenage boys enter a pact to lose their virginity by prom night.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle