Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Преводи за нарушено слушање

Alien: Resurrection Македонски преводи (1997) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Alien: Resurrection преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo1CD77x 0.00titlovic
Alien Resurrection1CD14x 0.00titlovic
Alien Resurrection1CD2900x 0.00Nachko
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Alien: Resurrection downloadAlien: Resurrection SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Jeunet & Caro
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Alien: Resurrection movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:alien 4 (eng), Alien IV: Resurrection (eng), Alien Resurrection (eng), Alien: Resurrection (eng), Чужий: Воскресiння (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (182836)
[ We are not alone. ] - Two centuries after her death, Ellen Ripley is revived as a powerful human/alien hybrid clone who must continue her war against the aliens.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle