Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Black Knight subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Black Knight Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотBlack Knigt_mak.sub (42761бајти) прикажи преглед

Гледај онлајн:


Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBlack Knight (2001)23.976 FPS
ДодавачAcidSt0rM (a) @ . преземени499x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Black Knight movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Black Knight (eng), Чорний лицар (eng)
Рејтинг на филмот:4.9 / 10 (38735)
[ ] - Martin Lawrence plays Jamal, an employee in Medieval World amusement park. After sustaining a blow to the head, he awakens to find himself in 14th century England.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle