Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Lost in Translation Македонски преводи (2003) 1CD sub

Преземи: Lost in Translation movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Lost in Translation на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E14.XviD-AFG.avi (481 MB) Arrow.S05E17.HDTV.x264-xTV.mkv (254 MB)
The.Big.Bang.Theory.S10E18.720p.WEB-DL.D (632 MB) Patriots.Day.2016.BluRay.720p.x264-HEFF. (2693 MB)
Lost in Translation преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Lost in Translation1CD124x 0.00titlovic
Lost.In.Translation.FiXED.2003.DVDrip.XViD-ALLiANCESubtitles from trusted source1CD114x 0.00ixquic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Lost in Translation downloadLost in Translation SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Distributor's web site with synopsis and media | Focus Features | Official site [jp] | Pathé Distribution [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Lost in Translation movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Lost in Translation (eng), Труднощi перекладу (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (329247)
[ Everyone wants to be found. ] - A faded movie star and a neglected young woman form an unlikely bond after crossing paths in Tokyo.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle