Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Black Hawk Down subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Black Hawk Down Македонски преводи (2001) 3CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Black Hawk Down преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip.XviD.AC3.D-Z0N31CD63x 0.00titlovic
Black Hawk Down (2001)1CD832x 0.00dandi (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Black Hawk Down movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Black Hawk Down (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (346577)
[ Rangers Lead the Way. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle
custom_header1