Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Cruel Intentions Македонски преводи (1999) 1CD sub

Преземи: Cruel Intentions movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотCruel Intentions - MKD.txt (52675бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Cruel Intentions.avi | 715259904 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Cruel Intentions[1999]DvDrip[Eng]-Stealthmaster.avi | 733339648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Cruel.Intentions.1999.BRRip.XviD.DUAL-REFLUX.avi | 2070269112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Cruel Intentions.avi | 517085184 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Cruel.Intentions-FLAWL3SS.avi | 1828417536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Cruel Intentions - MKD.avi | 734054400 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Cruel.Intentions.1999.DVDRip.XviD.AC3.5.1CH.CD1-WAF.avi | 734562304 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Cruel Intentions(1999) DVDRip - CoolBreeze.avi | 735358976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Cruel.Intentions.1999.720p.BluRay.x264.DTS-KiNGS.mkv | 5900936068 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57CI.1.DVDRip.Xvid.iNT-420RipZ.avi | 734955520 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57ryorquuvssvc.avi | 531547730 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Cruel.Intentions.1999.DVDRip.XviD.AC3.5.1CH.CD2-WAF.avi | 734545920 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотCruel Intentions (1999)25.000 FPS
Додавачboristov (a) @ . преземени3878x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Cruel Intentions преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
CruelIntentions 31CD9x 0.00titlovic
XviD.-.Gomez1CD11x 0.00titlovic
Cruel Intentions 3 (2004)1CD202x 0.00miskon (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Cruel Intentions downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia TriStar
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cruel Intentions movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Cruel Intentions (eng), Cruel Inventions (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (150397)
[ They're old enough to know better, but too young to care. ] - Two vicious step-siblings of an elite Manhattan prep school make a wager: to deflower the new headmaster's daughter before the start of term.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle