Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

John Q Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: John Q movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи John Q на 25 Мбит
Lucifer.S02E03.HDTV.x264-xTV.mkv (214 MB) Bounty.Hunters.2016.720p.BluRay.DD5.1.x2 (5009 MB)
Brooklyn.Nine-Nine.S04E04.HDTV.x264-FUM[ (153 MB) Greys.Anatomy.S13E04.XviD-AFG.avi (316 MB)
John Q преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
John.Q.2002.1080p.BluRay.DTS.x264-DON1CD233x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:John Q downloadJohn Q SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Films [fr] (French) | New Line [us] Story, cast, Filmmakers, gallery and downloads | Warner Bros [de]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:John Q movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:John Q (eng), John Q. (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (99718)
[ Give a father no options and you leave him no choice. ] - John Quincy Archibald takes a hospital emergency room hostage when his insurance won't cover his son's heart transplant.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle