Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Legally Blonde Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотLegally Blonde - MKD.txt (71494бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотLegally Blonde (2001)
Додавачboristov (a) @ . преземени477x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Legally Blonde преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD.AC32CD4867x 0.00titlovic
VCD ćirilica2CD15x 0.00titlovic
legalnorusokosa cd 2.txt1CD47x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toLegally Blonde downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Legally Blonde movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Legally Blonde (eng), Бiлявка в законi (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (853)
[ Meet Elle Woods. She's a lawyer with a heart of gold...and a mane to match! ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle