Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Lara Croft: Tomb Raider subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Lara Croft: Tomb Raider Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Lara Croft: Tomb Raider преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Lara.Croft.Tomb.Raider.2001.BluRay.720p.DTS.x264-3Li.MKD1CD367x 0.00
Lara Croft: Tomb Raider (2001)Преводи за нарушено слушање1CD3629x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Lara Croft: Tomb Raider movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Tomb Raider: The Achilles Shield (eng), Tomb Raider: The Adventures of Lara Croft (eng), Tomb Raider: The Movie (eng), Лара Крофт розкрадачка гробниць (eng), Lara Croft: Tomb Raider (eng), The Adventures of Lara Croft (eng), Tomb Raider (eng)
Рејтинг на филмот:5.8 / 10 (181883)
[ The Biggest Adventure Begins 2001 ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle