Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Kevin of the North subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Kevin of the North Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Kevin of the North преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Kevin on the North - mk1CD82x 0.00titlovic
Kevin of the North (2001)1CD120x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:Kevin of the North movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Chilly Dogs (eng)
Рејтинг на филмот:4.6 / 10 (1456)
[ The Longest, Toughest, Most Hilarious Dog Sled Race Ever! ] - A man must participate in the Iditarod dog race across Alaska to inherit property from his legendary grandfather, but ends up getting much more than he bargained for.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle