Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Mission: Impossible II Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Mission: Impossible II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Mission Impossible II (2000)-mac(2)1CD22x 0.00
BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS/720p.Bluray.x264.anoXmous1CD43x 0.00titlovic
Mission.Impossible.II.2000 MKD1CD9855x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Mission: Impossible IIMission: Impossible II watch online for freeMission: Impossible II downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:film.ru (Russian) | Paramount Pictures | UIP Duna
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mission: Impossible II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:M:I-2 (eng), Mission: Impossible 2 (eng), Mission: Impossible II (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (260764)
[ Expect the impossible again ] - A secret agent is sent to Sydney, to find and destroy a genetically modified disease called "Chimera".
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle