Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Ocean's Eleven Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ocean's Eleven преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ocean's Eleven1CD257x 0.00Acemkd (a)
Ocean's Eleven (2001)1CD11839x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toOcean's Eleven downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. | Warner Bros. [us] | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ocean's Eleven movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Ocean's Eleven (eng), Одинадцять друзiв Оушена (eng), 11 (eng), O11 (eng), Ocean's 11 (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (446707)
[ Hollywood's A list stars come together to pull off the most daring heist Las Vegas has ever known... ] - Danny Ocean and his eleven accomplices plan to rob three Las Vegas casinos simultaneously.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle