Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Hannibal Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотhannibal-mak.sub (72713бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56HANNIBAL [2001-Eng-DVDrip]-haSak.avi | 843970488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal SE DVDRip [Eng] 2001.avi | 739262464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal[2001]DvDrip[Eng.Subs]-kirklestat.avi | 738492416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.Rising[2007]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735397888 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Hannibal.DVDRiP.XviDroot.avi | 733968384 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.BRRip.XviD.AC3-FRNDS.avi | 2024894464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal-FLAWL3SS.avi | 1831084032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55HANNIBAL.Divx.avi | 845573982 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Hannibal CD1.avi | 721895424 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal[2001]DivX[WS]DVDrip[Eng]-Atlas47.avi | 1074161664 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Hannibal.2001.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1934134442 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Hannibal 2001 BluRay 1080p DTS x264-LoNeWolf.mkv | 10882963223 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.avi | 718278656 | Movie filenames

							Hash - derived[Divx Fr] - Lecter - Hannibal.avi | 682677012 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотHannibal (2001)25.000 FPS
Додавачfetkomk (a) @ . преземени578x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hannibal преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hannibal.2001.720p.BluRay.DTS-ES.x264-DON1CD37x 0.00
Hanibal1CD140x 0.00Acemkd (a)
Hannibal (2001)1CD7056x 0.00rikiK (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toHannibal downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM Studios [us] | MGMawards.com [us] reviews | Universal | Videoguide Company Limited [ru] (russian]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hannibal movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Hannibal (eng), The Silence of the Lambs 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (228185)
[ Break The Silence ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle