Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Formula 51 subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Formula 51 Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Formula 51 movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Formula 51 (eng), The 51st State (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (49123)
[ ] - An American master chemist plans to score big on a once in a lifetime drug deal. All does not go as planned and he is soon entangled in a web of deceit.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle