Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Promenons-nous dans les bois subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Promenons-nous dans les bois Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Promenons-nous dans les bois movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Deep in the Woods (eng)
Рејтинг на филмот:4.2 / 10 (2187)
[ Don't go there alone! ] - A group of artists, composed of the young actors Wilfried and Matthieu and the actresses Sophie, Mathilde and the dumb Jeanne, is hired by a millionaire, Axel de Fersen, to present a ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle