Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Back to the Future Македонски преводи (1985) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Back to the Future преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo1CD17x 0.00titlovic
Back To The Future I1CD100x 0.00titlovic
Trilogy 25th Anniversary 720p BRRip x264-HDLiTE3CD24x 0.00titlovic
720p.BluRay.X264-AMIABLE1CD82x 0.00titlovic
BluRay 720p1CD81x 0.00titlovic
Back.to.the.Future.1985.720p.BrRip.x264.YIFY1CD503x 0.00titlovic
Back to the Future1CD191x 0.00
Back.To.The.Future[1985]DvDrip-aXXo1CD226x 0.00
Back To The Future I - MKD1CD127x 0.00
Back to the Furute 11CD36833x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBack to the Future downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official DVD site | Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Back to the Future movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Back to the Future 1 (mac), Back To The Future (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (870650)
[ He was never in time for his classes... He wasn't in time for his dinner... Then one day... he wasn' ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle