Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The 40-Year-Old Virgin Македонски преводи (2005) 1CD sub

Преземи: The 40-Year-Old Virgin movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The 40-Year-Old Virgin на 25 Мбит
madam.secretary.308.hdtv-lol[ettv].mkv (300 MB) humans.s02e05.hdtv.x264-tla[ettv].mkv (289 MB)
Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS.mkv (314 MB) Once.Upon.a.Time.S06E09.HDTV.x264-FLEET[ (259 MB)
The 40-Year-Old Virgin преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The 40 year old Virgin - unrated - MKD1CD388x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The 40-Year-Old Virgin downloadThe 40-Year-Old Virgin SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | UIP [fr] | Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The 40-Year-Old Virgin movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The 40 Year Old Virgin (eng), The 40 Year-Old Virgin (eng), The 40-Year-Old Virgin (eng), Untitled Steve Carell Project (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (316110)
[ Better Late Than Never. ] - Goaded by his buddies, a nerdy guy who's never "done the deed" only finds the pressure mounting when he meets a single mother.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle