Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Charlie and the Chocolate Factory Македонски преводи (2005) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Charlie and the Chocolate Factory преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
charlie.and.the.chocolate.factory1CD308x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toCharlie and the Chocolate Factory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Charlie and the Chocolate Factory movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Charlie and the Chocolate Factory: The IMAX Experience (eng), Charlie y la fabrica de chocolate (eng), Чарлi та шоколадна фабрика (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (853)
[ Charlie Is lucky to be there ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle