Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Hwasango Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Hwasango movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Hwasango на 25 Мбит
The.Edge.of.Seventeen.2016.720p.BluRay.D (5817 MB) The.Blacklist.S04E14.HDTV.x264-KILLERS[e (254 MB)
Dont.Hang.Up.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1262 MB) Legion.S01E02.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (277 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hwasango downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Hwasango movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hwasan Highschool (eng), Volcano High (eng), WaSanGo (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (3063)
[ Violence inside Korean schools, especially WaSanGo. ] - Violence in Korean High School, especially inside the WaSanGo (Volcano High). You won't be able to escape.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle