Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Not Another Teen Movie Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотNATM MKD.sub (45494бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотNot Another Teen Movie (2001)23.976 FPS
Додавач-zerroX- (a) @ . преземени6902x () . Гласај за преводи9.0 / 10 (1гласови) . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Not Another Teen Movie downloadNot Another Teen Movie SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Not Another Teen Movie movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Not Another Teen Movie (eng), Sex Academy (eng), Teen Movie (eng), Ten Things I Hate About Clueless Road Trips When I Can't Hardly Wait to Be Kissed (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (83252)
[ If You Liked Scary Movie, who gives a shit. ] - A sendup of all the teen movies that have accumulated in the past two decades.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle