Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Auggie Rose subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Auggie Rose Македонски преводи (2000) 1CD txt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:Auggie Rose movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Beyond Suspicion (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (1313)
[ Changing your identity can be deadly ] - An insurance salesman's humdrum existence takes a turn when a stranger, ex-con Auggie Rose, unexpectedly dies in his arms. Assuming the identity of the dead man, the salesman embarks on a ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle