Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Joy Ride Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Joy Ride movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Joy Ride на 25 Мбит
Star.Trek.Beyond.2016.SLOSubs.WEBRip.Xvi (2477 MB) Narcos.S01E08.720p.WEBRip.x264-TASTETV.m (1392 MB)
Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB) ncis.1404.hdtv-lol[ettv].mkv (230 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Joy Ride downloadJoy Ride SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [uk] | Fox / Regency Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Joy Ride movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Candy Cane (eng), Highway Horror (eng), Joy Ride (eng), Joyride (eng), Road Kill (eng), Roadkill (eng), Squelch (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (53780)
[ How much fun can you have... when the joke is on you? ] - Three young people on a road trip from Colorado to New Jersey talk to a trucker on their CB radio, then must escape when he turns out to be a psychotic killer.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle