Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Bones subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Bones Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:Bones movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.2 / 10 (6215)
[ This Halloween, unleash the Dogg. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle