Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Training Day Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Training Day преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
1080p BluRay x264 HANGOVER1CD153x 0.00titlovic
Training Day1CD30x 0.00
Training Day2CD119x 0.00Acemkd (a)
Training Day (2001)1CD334x 0.00D-e-j-a-n (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toTraining Day downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros (France) | Warner Bros. | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Training Day movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Training Day (eng), Тренувальний день (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (341567)
[ The only thing more dangerous than the line being crossed, is the cop who will cross it. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle