Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

A Beautiful Mind Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотA Beautiful Mind CD1_mak.sub (33407бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотA Beautiful Mind CD2_mak.sub (26275бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBeautiful Mind, A (2001)25.000 FPS
Додавач-zerroX- (a) @ . преземени12503x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

A Beautiful Mind преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
A.Beautiful.Mind.2001.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT.1CD17x 0.00tatily
DVDrip verzija1CD48x 0.00titlovic
A Beautifull Mind2CD234x 0.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:A Beautiful Mind downloadA Beautiful Mind SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:A Beautiful Mind movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Beautiful Mind (eng), Iгри розуму (eng)
Рејтинг на филмот:8.2 / 10 (658123)
[ Wenn die Realität sich gegen Dich verschworen hat, ist nichts mehr sicher... (If reality has ganged ] - After
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle