Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Shrek subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Shrek Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shrek преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Shrek.srt1CD2355x 0.00
Shrek1CD105x 0.00
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD326x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)1CD179x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD833x 0.00mirkoslav (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shrek movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Shrek (eng), Шрек (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (618558)
[ The Prince isn't charming. The Princess isn't sleeping. The sidekick isn't helping. The ogre is the hero. Fairy tales will never be the same again. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle