Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Whole Nine Yards Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Whole Nine Yards преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Whole Nine Yards, The (2000)1CD960x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Whole Nine Yards downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Whole Nine Yards movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Whole nine yards (eng), Дев'ять ярдiв (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (99060)
[ In the heart of suburbia, a hit man with heart has just moved in. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle