Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Blade Македонски преводи (1998) 1CD sub

Преземи: Blade movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Blade на 25 Мбит
arrow.503.hdtv-lol.mkv (252 MB) American.Horror.Story.S06E06.720p.HDTV.x (1255 MB)
The.Big.Bang.Theory.S10E05.720p.HDTV.X26 (423 MB) Greys.Anatomy.S13E05.720p.HDTV.x264-FZHD (781 MB)
Blade преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Blade 1998 BRRip H264 Wrath1CD149x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Blade downloadBlade SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line Cinemas [us] | Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blade movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Blade (eng), Blade, the Vampire Slayer (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (193137)
[ Against an army of immortals, one warrior must draw first blood. ] - A half-vampire, half-mortal man becomes a protector of the mortal race, while slaying evil vampires.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle