Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Blow Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотThe Blow.sub (65071бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.54Blow.avi | 738945536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Blow[2001]DVDrip[ENG]-MissRipZ.avi | 738394112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001-BRRip-Xvid-720p-ToPKaT.avi | 3103092736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57blow.2001.xvid.cd1-inte.avi | 732862464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001.BRRiP.XViD.DTS-KiNGS.avi | 3473487872 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.avi | 733661830 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Blow DvDrip pbnj PhoenixRG.avi | 816079638 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow[2001]DvDrip.AC3[Eng][Multi-Sub]-Vex.avi | 736681984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 2345670656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56[DIVX ITA] Blow - Jonny Deep (DVD Rip).avi | 733386752 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Blow.2001.720p.BluRay.x264-ESiR.mkv | 4681784796 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.(2001).[DVDRip]-[mkv]-[ShMee]-PR3DATOR-RG.mkv | 698567874 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57blow.avi | 706621768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.DVDRip.Spanish.XviD.avi | 730411008 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Blow.avi | 738762752 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBlow (2001)23.976 FPS
ДодавачAsporot (a) @ . преземени1152x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Blow преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Blow1CD197x 0.00
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release) , 720p.BluRay.... 1CD433x 0.00titlovic
Blow1CD10327x 0.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBlow downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line Cinema
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blow movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Blow (eng), Blow: One Man's Life (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (217089)
[ Based on a True Story. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle