Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
The Musketeer subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

The Musketeer Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Musketeer преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
XVID1CD293x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Musketeer movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:D'Artagnan (eng)
Рејтинг на филмот:4.8 / 10 (13701)
[ Stunts & special effects team of Ronin, Taxi 1&2, Brotherhood of the Wolf ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle
custom_header1