Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Shrek Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shrek преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Shrek.srt1CD750x 0.00
Shrek1CD63x 0.00
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD243x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)1CD131x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD15117x 0.00tace73 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toShrek downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks [us] (Flash only)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shrek movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Shrek (eng), Шрек (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (853)
[ The Prince isn't charming. The Princess isn't sleeping. The sidekick isn't helping. The ogre is the ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle