Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Amelie subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Amelie Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Amelie movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:UK extras (eng), Неймовiрна доля Амелi Пулен (eng), Amelie (eng), Amelie from Montmartre (eng), Amelie of Montmartre (eng), Le fabuleux destin d'Amélie Poulain (eng), The Fabulous Destiny of Amelie Poulain (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (744211)
[ ] - Amelie is an innocent and naive girl in Paris with her own sense of justice. She decides to help those around her and, along the way, discovers love.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle