Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

DarkWolf Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: DarkWolf movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи DarkWolf на 25 Мбит
The.100.S04E07.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB) ncis.los.angeles.818.hdtv-lol[ettv].mkv (345 MB)
Assassins.Creed.2016.1080p.BluRay.x264.D (12266 MB) The.100.2017.S04.E07.HDTV.x264-SVA.mkv (1619 MB)
DarkWolf преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DarkWolf 2003 - Macedonian1CD7x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:DarkWolf downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:DarkWolf movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Darkwolf (eng)
Рејтинг на филмот:2.7 / 10 (1464)
[ Half Man. Half Beast. Pure Evil. ] - After his partner is murdered at LAPD policeman must protect a woman named Josie my hybrid werewolf who wants to meet with her.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle