Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

From Dusk Till Dawn Македонски преводи (1996) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

From Dusk Till Dawn преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
iNT.DVDRip.XViD-vRs1CD40x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-CoveR1CD19x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:From Dusk Till Dawn downloadFrom Dusk Till Dawn SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Dimension Films
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:From Dusk Till Dawn movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:From Dusk Till Dawn (eng), La nuit la plus longue (eng), Вiд заходу до свiтанку (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (233839)
[ How far can Too Far go? ] - Two criminals and their hostages unknowingly seek temporary refuge in an establishment populated by vampires, with chaotic results.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle