Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Halloween H20: 20 Years Later Македонски преводи (1998) 1CD srt

Преземи: Halloween H20: 20 Years Later movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Halloween H20: 20 Years Later на 25 Мбит
The.100.2017.S04.E07.HDTV.x264-SVA.mkv (1619 MB) Arrow.S05E17.720p.HDTV.X264-DIMENSION[ez (920 MB)
Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-xTV.mkv (327 MB) Assassins Creed (2016) DVDRip by www.Rad (1033 MB)
Halloween H20: 20 Years Later преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Halloween H20 20 Years Later 1998 - Macedonian1CD9x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Halloween H20: 20 Years Later downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Halloween: The Website of Michael Myers
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Halloween H20: 20 Years Later movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Halloween: H20 (eng), Halloween: H20 (20 Years Later) (eng), Halloween: The Revenge of Laurie Strode (eng), H20 (eng), Halloween 7 (eng), Halloween 7: The Revenge of Laurie Strode (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (50301)
[ 20 years ago, HE changed the face of Halloween. Tonight, he's back! ] - Laurie Strode, now the dean of a Northern California private school with an assumed name, must battle the Shape one last time and now the life of her own son hangs in the balance.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle