Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Around the World in 80 Days Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Around the World in 80 Days movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотAroundtheWorldin80Days2004.sub (49083бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотAround the World in 80 Days (2004)23.976 FPS
Додавачmiskon (a) @ . преземени2451x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Around the World in 80 Days на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E16.720p.HDTV.X264-DIM (712 MB) The.Walking.Dead.S07E13.REPACK.HDTV.x264 (475 MB)
elementary.516.hdtv-lol.mkv (196 MB) Sleepy.Hollow.S04E10.HDTV.x264-FLEET.mkv (246 MB)
Around the World in 80 Days преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
80dena cd21CD26x 0.00
VTS_08_0.Macedonian - Copy1CD27x 0.00titlovic
Around The World in 80 Days 2004 3Li BluRay 720p1CD80x 0.00MrZoc
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Around the World in 80 Days downloadAround the World in 80 Days SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney | Official Site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Around the World in 80 Days movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Around The World in 80 Days (eng), Around the World in Eighty Days (eng), Навколо свiту за 80 днiв (eng)
Рејтинг на филмот:5.8 / 10 (70124)
[ Let your imagination soar. ] - To win a bet, an eccentric British inventor beside his Chinese valet and an aspiring French artist, embarks on a trip full of adventures and dangers around the world in exactly 80 days.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle