Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Bridget Jones: The Edge of Reason subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Bridget Jones: The Edge of Reason Македонски преводи (2004) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотBridget Jones; The edge of reason - cd 1_mk.sub (25028бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотBridget Jones; The edge of reason - cd 2_mk.sub (18118бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBridget Jones: The Edge of Reason (2004)25.000 FPS
Додавачgorazd65 (a) @ . преземени6786x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBridget Jones: The Edge of Reason downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Site (International) | Universal Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bridget Jones: The Edge of Reason movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Bridget Jones 2 (eng), Bridget Jones: Al borde de la razón (eng), Bridget Jones: The Edge of Reason (eng), Bridget Jones's Diary 2 (eng), Брiджит Джонс: Межi розумного (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (91456)
[ Same Bridget. Brand new diary. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle