Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

13 Going on 30 Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: 13 Going on 30 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводот13GoingOn302004-.srt (60002бајти) прикажи преглед

Име на издавачот13 Going On 30 (2004)23.976 FPS
Додавачmiskon (a) @ . преземени4512x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи 13 Going on 30 на 25 Мбит
The Bodyguard 2016 720p BluRay DD5.1 x26 (4329 MB) arrow.502.hdtv-lol.mkv (276 MB)
Brooklyn.Nine-Nine.S04E04.HDTV.x264-FUM[ (153 MB) The.Infiltrator.2016.720p.BRRip.x264.AAC (953 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:13 Going on 30 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia Tristar [fr] | Official site [br] | Sony Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:13 Going on 30 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Suddenly 30 (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (123379)
[ A comedy for the kid in all of us. ] - A girl makes a wish on her 13th birthday and wakes up the next day as a 30-year-old woman.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle