Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Breakin' All the Rules Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Breakin' All the Rules movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Breakin' All the Rules на 25 Мбит
The.Simpsons.S28E03.HDTV.x264-KILLERS[et (143 MB) Amateur.Night.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3- (2347 MB)
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-KILL (848 MB) Arrow.S05E02.HDTV.x264-xTV.mkv (276 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breakin' All the Rules downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Breakin' All the Rules movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:The Break Up Handbook (eng), The Sexpert (eng), Untitled Jamie Foxx Comedy (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (4262)
[ When it comes to getting dumped... He wrote the book. ] - Inspired by his fiancée (who dumped him), a man publishes a break-up hand-book for men, becoming a best-selling author in the process.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle