Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Proof of Life Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: Proof of Life movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Proof of Life на 25 Мбит
the.flash.2014.302.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.720 (1091 MB)
how.to.get.away.with.murder.304.hdtv-lol (281 MB) Supernatural.S12E01.HDTV.x264-xTV.mkv (241 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Proof of Life downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. (UK) | Warner Bros. (US)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Proof of Life movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Proof of Life (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (49518)
[ ] - Alice hires a professional negotiator to obtain the release of her engineer husband, who has been kidnapped by anti-government guerrillas in South America.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle