Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Mulan II Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: Mulan II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mulan II на 25 Мбит
Arrow.S05E02.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (887 MB) Arrow.S05E02.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARB (1348 MB)
Westworld.S01E01.INTERNAL.HDTV.x264-FUM[ (404 MB) Supernatural.S12E01.HDTV.x264-xTV.mkv (241 MB)
Mulan II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Mulan1CD5x 0.00
Mulan 21CD30x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mulan II downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mulan II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mulan 2 (eng), Мулан 2 (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (13796)
[ She's primped. She's engaged. She's back. ] - While preparing for their wedding, Shang and Mulan are suddenly sent off on a secret mission. Mushu starts to meddle, and a surprise attack by Mongolians doesn't help either.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle