Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

I, Robot Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

I, Robot преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD20x 0.00titlovic
DVDrip1CD7x 0.00titlovic
I Robot1CD48x 0.00
I, Robot (2004)1CD219x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download I, RobotI, Robot watch online for freeI, Robot downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [br] | 20th Century Fox [gr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:I, Robot movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Hardwired (eng), I Robot (eng), I, ROBOT (eng), Я, Робот (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (423251)
[ One man saw it coming. ] - In 2035, a technophobic cop investigates a crime that may have been perpetrated by a robot, which leads to a larger threat to humanity.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle