Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Snow Dogs subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Snow Dogs Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Snow Dogs преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Snow Dogs-mak1CD71x 0.00titlovic
Snow Dogs1CD102x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toSnow Dogs downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Snow Dogs movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Winterdance (eng), Снiговi пси (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (22796)
[ Get ready for mush hour! ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle