Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

House of 1000 Corpses Македонски преводи (2003) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

House of 1000 Corpses преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
xvid1CD15x 0.00titlovic
Houseof1000Corpses2003-Macedonian1CD26x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download House of 1000 CorpsesHouse of 1000 Corpses watch online for freeHouse of 1000 Corpses downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official web site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:House of 1000 Corpses movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:House of 1000 Corpses (eng), The Night of the Sunflowers (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (65613)
[ God bless this house. ] - Two young couples traveling across the backwoods of Texas searching for urban legends of murder end up as prisoners of a bizarre and sadistic backwater family of serial killers.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle