Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Boat Trip Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Boat Trip преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Boat Trip-MKD.SUB1CD261x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Boat TripBoat Trip watch online for freeBoat Trip downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Boat Trip movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Krstarenje (eng), Морська пригода (eng)
Рејтинг на филмот:4.9 / 10 (27866)
[ Rude, crude and partially nude. ] - Two straight men mistakenly end up on a "gays only" cruise.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle