Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Intermission Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Intermission преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Intermission1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Intermission watch online for freeIntermission downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Golem [es] | IFC Films [us] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Intermission movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотРејтинг на филмот:6.9 / 10 (14039)
[ Small town delinquents. Shady cops. Pretty good girls. And very, very, bad boys. ] - A variety of losers in Dublin have harrowingly farcical intersecting stories of love, greed and violence.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle