Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Radio Македонски преводи (2003) 1CD sub

Преземи: Radio movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Radio на 25 Мбит
Blood.Father.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbe (1253 MB) New.Girl.S06E04.HDTV.x264-FLEET.mkv (178 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.Xvi (361 MB) Arrow.2016.S05.E02.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Radio downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Radio movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Radio (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (32528)
[ His courage made them champions. ] - The story of a high school coach and the developmentally challenged man who he took under his wing.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle