Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Adaptation. Македонски преводи (2002) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Adaptation. преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Адаптација2CD1122x 0.00ajta
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Adaptation.Adaptation. watch online for freeAdaptation. downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia-TriStar [de] | Official site [kr] | Sony Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Adaptation. movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Адаптацiя. (eng), Adaptation (eng), Adaptation. (eng), The Orchid Thief (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (153553)
[ Charlie Kaufman writes the way he lives... With Great Difficulty. His Twin Brother Donald Lives the ] - A lovelorn screenwriter becomes desperate as he tries and fails to adapt 'The Orchid Thief' by
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle